FINAŁ WOŚP 11 STYCZNIA 2020 R. W DZIERŻONIOWIE

  • 13.12.2019, 09:39
  • Telewizja Sudecka
FINAŁ WOŚP 11 STYCZNIA 2020 R. W DZIERŻONIOWIE
Kabaretowo i bardzo muzycznie zapowiada się najbliższy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dzierżoniowie. Od trzech miesięcy grupa blisko 20 sztabowców pod kierunkiem Radosława Drabczyka przygotowuje sporo atrakcji.

- Rozpoczniemy tradycyjnie od mini finałów w przedszkolach i szkołach na terenie Pieszyc, Niemczy i Dzierżoniowa – mówi Radosław Drabczyk szef dzierżoniowskich wolontariuszy. – Bardzo dobra współpraca z UKS Lechia Dzierżoniów zaowocuje kolejnym turniejem piłkarskim, na którym będziemy licytować koszulki piłkarskie. W sobotę 11 stycznia na deskach Kina Zbyszek odbędzie się już po raz dziewiąty Wielkoorkiestrowy Wieczór Kabaretowy. Impreza ma już długą tradycję i na stałe wpisała się w krajobraz dzierżoniowskiego Finału. Tym razem wystąpią Kabaret FiFaRaFa i Marcin Daniec. Specjalną cegiełkę w wysokości 50 złotych można zamówić pisząc mailem na [email protected] lub na profil dzierżoniowskiego Sztabu WOŚP na FB. Całość zebranej kwoty zasili oczywiście konto Fundacji WOŚP.

Finałowa niedziela to zbiórka od godziny 7:00, którą prowadzić będzie 120 wolontariuszy. Część muzyczna rozpocznie się na dzierżoniowskim Rynku o godzinie 16:00 wystrzałem z armaty przez regiment Twierdzy Srebrna Góra IR33. Jak pierwsi scenę przejmą artyści działający w sekcjach Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Zebrani będą mogli też obejrzeć występ uczestniczki The Voice Kids Oliwii Walickiej wraz z Arturem Pojaskiem. Gwiazdą dzierżoniowskiego Finału będzie Liber i zespół InoRos! Początek koncertu planowany jest na godzinę 18:45.

Całość zakończy się efektownym Światełkiem do Nieba. Siedziba sztabu będzie zlokalizowana w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Czy uda się przekroczyć 200 000 zł? – Najważniejsze to być w tym dniu razem. Jednoczyć się w dobrej sprawie. Życzyłbym sobie, żeby pomaganie drugiemu człowiekowi było w naszym kraju powszechne – kończy Radosław Drabczyk.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe