KOLEJ WRACA DO BIELAWY!

  • 12.12.2019, 14:43 (aktualizacja 12.12.2019, 14:45)
  • Telewizja Sudecka
KOLEJ WRACA DO BIELAWY!
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu - Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Burmistrz Bielawy i Koleje Dolnośląskie zapraszają na teatralno-muzyczne wydarzenie kulturalne!

14 grudnia zapraszamy na spektakl Teatru Prawdziwego "Pielgrzymi", który odbędzie się na peronie stacji Bielawa Zachodnia przy ul. Sienkiewicza. Po spektaklu, wszystkich chętnych mieszkańców Bielawy, za darmo, będzie wozić specjalna drezyna. Dla tych, którzy skorzystają z przejażdżki lub będą oczekiwać na przejazd, będą przygotowane, również za darmo, "kolejowe kiełbaski" z grilla i ciepłe napoje. Natomiast w niedzielę, na bielawskim Rynku, poza oficjalnym otwarciem linii kolejowej, odbędzie się specjalny koncert MALEO REGGAE ROCKERS. To ukłon w stronę wieloletniej współpracy Bielawy z Kolejami Dolnośląskimi przy okazji festiwalu Regałowisko, kiedy organizowano przejazdy kolejowe pod nazwą "Pociąg do reggae".

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

ZAPRASZAMY!

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe