APEL O POMOC- MARYSIA RADZIEMSKA

  • 11.12.2019, 19:11 (aktualizacja 16.12.2019, 23:24)
  • Telewizja Sudecka
APEL O POMOC- MARYSIA RADZIEMSKA
Marysia urodziła się 22 maja 2018 r. Do 6 miesiąca rozwijała się prawidłowo. Mając pół roku trafiła do szpitala z powodu zapalenia krtani i zapalenia płuc. Od tego czasu nasza maleńka córeczka zaczęła być bardzo nerwowa i płaczliwa. Nastąpił regres w rozwoju. Marysia nie chodzi z powodu globalnie niskiego napięcia mięśniowego (nawet przy meblach nie potrafi wstać). Na pierwsze słowa będziemy musieli cierpliwie poczekać… Jej rozumienie świata jest na poziomie dziecka między 10 a 12 miesiącem życia. W listopadzie 2019 rezonans głowy wykazał torbiel pajęczynówki w dolnej części zbiornika lewego kąta mostowo-móżdżkowego. Marysia potrzebuje stałego monitorowania neurologicznego. Wymaga intensywnej pracy w ramach wczesnego wspomagania rozwoju z terapia psychologiczną, pedagogiczną, terapią integracji sensorycznej, terapią w wodzie. Miesięcznie przysługuje nam 7 godzin na NFZ. To jednak kropla w morzu potrzeb.

Do tej pory sami finansowaliśmy leczenie naszej córki. Teraz prosimy o pomoc. Musimy rehabilitować Marysię prywatnie oraz jeździć na wszelkie zalecone terapie. Potrzebujemy pomocy od ludzi dobrej woli na diagnozę, rehabilitację, wczesne wspomaganie rozwoju oraz na badania genetyczne.

Czy ta piękna, maleńka istotka będzie kiedyś mogła mieć normalne życie? Nad tym zastanawiamy się nieustannie. Teraz naszym marzeniem jest zobaczyć jak stawia pierwsze kroki na swoich drugich urodzinach.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy

Sabina i Sebastian Radziemscy

 

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 36611 RADZIEMSKA MARIA – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Darowizny można też wpłacać ONLINE  przez stronę: www.dzieciom.pl/podopieczni/

 

Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać:

KRS: 0000037904,

a w polu CEL SZCZEGÓŁOWY: 36611 RADZIEMSKA MARIA

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe