E-SUDETY ELEKTROMOBILNOŚĆ W KIERUNKU DBAŁOŚCI O CZYSTE POWIETRZE - ROZWIĄZANIA DLA SAMORZĄDÓW

  • 11.12.2019, 17:12
  • Jarosław Wrona
E-SUDETY ELEKTROMOBILNOŚĆ W KIERUNKU DBAŁOŚCI O CZYSTE POWIETRZE - ROZWIĄZANIA DLA SAMORZĄDÓW
W ramach projektu pn.: „e-Sudety” w dniach 5-6 grudnia w Polanicy-Zdroju odbyła się konferencja "e-Sudety elektromobilność w kierunku dbałości o czyste powietrze – rozwiązania dla samorządów". Dw dni prezentacji rozwiązań ekologicznych oraz debat zmierzających w stronę podnoszenia świadomości w kierunku dbałości o czyste powietrze i upowszechnianie pojazdów elektrycznych.

W planach jest rozwój sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz podejmowanie zadań zmierzających do redukcji zanieczyszczeń powietrza. Wszystkie decyzje władz, powinny być podejmowane w trosce o środowisko naturalne, w kierunku zmniejszania poziomu spalin oraz redukcji hałasu. Od nas zależy jak będzie wyglądać ziemia w przyszłości.

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe