WYCIEK GAZU PRZYCZYNĄ INTERWENCJI SŁUŻB (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 09.12.2019, 15:50 (aktualizacja 09.12.2019, 18:33)
  • Krzysztof Bachiński
WYCIEK GAZU PRZYCZYNĄ INTERWENCJI SŁUŻB (AKTUALIZACJA WIDEO)
9 grudnia około godz. 14:00 dyżurny PSP otrzymał wezwanie dotyczące prawdopodobnego wycieku gazu w budynku nr 59 przy, ulicy Nowowiejskiej w Dzierżoniowie. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy PSP Dzierżoniów oraz OSP Piskorzów i policja. Pogotowie gazowe stwierdziło wyciek gaz w dwóch mieszkaniach, gdzie zostały zdjęte liczniki. Na czas trwania akcji ulica Nowowiejska była zamknięta.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
poland
poland 10.12.2019, 01:34
Najważniejszym składnikiem jest zejście z tyłka i zrobienie czegoś. To takie proste. Wiele osób ma pomysły, ale niewielu decyduje się teraz coś z nimi zrobić. Nie jutro. Nie w przyszłym tygodniu. Ale dzisiaj, jeśli spojrzysz na systemy finansowe na całym świecie, ponad połowa ludności świata - spośród sześciu miliardów ludzi, ponad trzy miliardy - nie kwalifikuje się do zaciągnięcia pożyczki w banku. nie mam sposobu myślenia .....
W tym momencie usługa finansowa Logan Dustin postanowiła opracować prosty i skuteczny sposób pomocy przeciętnemu człowiekowi w osiągnięciu tego celu
potrzeba finansowa.

Świadczone przez nas kategorie usług obejmują
# Pożyczka biznesowa / pożyczka pomostowa
#Pożyczka wzajemna
#Pożyczka osobista
# Pożyczka komercyjna
# Pożyczka nieruchomości
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie e-maila @ ........
[email protected]
Pan Jorge Luis
Kroczymy, a inni podążają za nimi.
DDZ
DDZ 09.12.2019, 16:50
Nowowiejska i wszystko jasne. Odcięli im gaz, to próbowali podłączyć się na lewo patole.
Sąsiadka
Sąsiadka 09.12.2019, 18:47
Dla ścisłości wyciek był w budynku zamieszkalym głównie przez nauczycieli i ludzi majacych z patologia niewiele wspólnego ?

Pozostałe