ODBIÓR INWESTYCJI DROGOWEJ WE WŁÓKACH

  • 06.12.2019, 14:34 (aktualizacja 07.12.2019, 11:03)
  • Telewizja Sudecka
ODBIÓR INWESTYCJI DROGOWEJ WE WŁÓKACH
6 grudnia nastąpił częściowy odbiór inwestycji, jaką na drodze we Włókach realizuje powiat dzierżoniowski. W ramach prac wykonano nową nawierzchnię na odcinku około 1,4 km od wjazdu do Włók ze strony Dzierżoniowa.

 

Do realizacji pozostały jeszcze między innymi pobocza, ale zgodnie z umową zakończenie wszystkich prac powinno nastąpić do wiosny przyszłego roku.
Wartość całej inwestycji wyniesie około 1,4 mln zł, ale powiat dzierżoniowski pozyskał na ten cel dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 80% kosztów.

Droga we Włókach była ostatnią odebraną w tym roku inwestycją. Już teraz powiat myśli o kolejnych modernizacjach, dlatego też w ostatnim czasie złożono wnioski o dofinansowanie na realizację następnych zadań drogowych.
 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe