ZA NAMI LISTOPADOWA RADA NADZORCZA SM W BIELAWIE

  • 19.11.2019, 11:35
  • Telewizja Sudecka
ZA NAMI LISTOPADOWA RADA NADZORCZA SM W BIELAWIE
Tradycyjnie jak co miesiąc tym razem w poniedziałek 18 listopada odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie. Podczas spotkania poruszano wiele tematów dotyczących planowanych remontów i inwestycji oraz zwiększających się kosztów utrzymania mieszkań.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
K.
K. 19.11.2019, 16:52
Bardzo zastanawiające jest to, dlaczego od jakiegoś czasu co parę miesięcy przychodzą podwyżki czynszu a remontów jakiś większych nie ma. Dodatkowo jak bardzo dziwne jest dla mnie to, że w Bielawie czynsz jest wysokości czynszu w Warszawie i to w strefie A i B ( centrum ). Ktoś tu chyba ewidentnie robi mieszkańców w balona.
Ł.
Ł. 19.11.2019, 17:55
Link od never happened!
Podaj źródło albo to nieprawda.

Pozostałe