REMONTY I MODERNIZACJA DRÓG W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM

  • 19.11.2019, 08:19
  • Telewizja Sudecka
REMONTY I MODERNIZACJA DRÓG W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM
Dobiegają końca ostatnie remonty drogowe zaplanowane przez powiat dzierżoniowski na 2019 rok. Największą inwestycją ostatnich miesięcy jest z pewnością remont drogi we Włókach.

Inwestycja, której wartość sięga około 1,2 mln złotych, jest prowadzona przy 80% udziale środków zewnętrznych, jakie powiat dzierżoniowski pozyskał z Funduszu Dróg Samorządowych.

W ramach tego zadania w najbliższych dniach zakończone zostanie wykonanie nowej nawierzchni na odcinku około 1,4 km wraz z nową zatoką autobusową. Oprócz tego inwestycja obejmuje przebudowę istniejących zjazdów, a także pogłębienie i profilowanie rowów przydrożnych oraz wprowadzenie docelowego oznakowania pionowego i poziomego.

Natomiast kilka dni temu zakończono modernizację nawierzchni drogi w Gilowie na długości około 700 metrów. Był to ostatni odcinek drogi powiatowej w tym rejonie, który wymagał naprawy. Koszt remontu wyniósł 355 tysięcy złotych, a udział finansowy w realizacji tego zadania, miała Gmina Niemcza.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe