SZYBKIE DZIAŁANIA ZARZĄDCY DZIERŻONIOWSKIEGO PARKU HANDLOWEGO

  • 18.11.2019, 17:08
  • Telewizja Sudecka
SZYBKIE DZIAŁANIA ZARZĄDCY DZIERŻONIOWSKIEGO PARKU HANDLOWEGO
Pod koniec października mogło dojść do niebezpiecznego zdarzenia na terenie parku handlowego w Dzierżoniowie. Dzielnicowy asp. szt. Paweł Szober nawiązał kontakt z zarządcą terenu Panem Wiktorem Błońskim. Współpraca przebiegła wzorowo, a w miejscu gdzie mogło dojść do potrącenia dziecka już stoją słupki.

 

Końcem października publikowaliśmy nagranie zapisu monitoringu, na którym widoczna jest sytuacja, gdzie kierujący samochodem omijając wysepkę spowalniającą, wjeżdża na chodnik niemal potrącając dziecko. Sprawca został ustalony i ukarany. Miejsce gdzie prawie doszło do tragedii znajduje się w rejonie służbowym dzielnicowego asp. szt. Pawła Szobra. Funkcjonariusz skontaktował się z zarządcą terenu Panem Wiktorem Błońskim, aby ustalić możliwość wstawienia w tym miejscu słupków uniemożliwiających jazdę chodnikiem. Reakcja przedstawiciela właściciela terenu, była niemal natychmiastowa. Słupki już stoją, czym wyeliminowano zagrożenie potrącenia osób. Jak widać zarządcy terenu zależy na bezpieczeństwie mieszkańców naszego powiatu, jak i innych odwiedzających park handlowy.

 

Info: kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pzg
Pzg 19.11.2019, 16:22
Proponuję zamontować jeszcze barierki zabezpieczające na rogu ,tak żeby maluchy uciekające rodzicom gapiacym się w smartfony nie wskakiwały pod koła ...
Mieszkanka Dzier.
Mieszkanka Dzier. 19.11.2019, 12:38
Niech policja zajmie się porzuconym samochodem naos. RÓZANYM a nie przechwala się

Pozostałe