WIKTORIA SZELIGA ZDOBYWA BRĄZOWY MEDAL W MISTRZOSTWACH POLSKI W ZAPASACH

  • 18.11.2019, 08:17
  • Telewizja Sudecka
WIKTORIA SZELIGA ZDOBYWA BRĄZOWY MEDAL W MISTRZOSTWACH POLSKI W ZAPASACH
W dniach 15-17 listopada w Dzierżoniowie odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach. W zawodach rywalizowało 188 uczestniczek z 59 klubów z całej Polski.

MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowały: Milena Sawka 54kg oraz Wiktoria Szeliga 54kg.

            W ceremonii otwarcia Mistrzostw Polski udział brali Dariusz Kucharski – Burmistrz Dzierżoniowa, Witold Ciemierz – sędzia główny zawodów, członek Zarządu PZZ, Dariusz Grzywiński – trener kadry Narodowej Kadetek w zapasach, Alicja Dydo -Warchoł – prezes MULKS JUNIOR Dzierżoniów, Beata Lis – dyrektor SP10 w Bielawie oraz Monika Michalik – brązowa medalistka IO w zapasach z Rio de Janeiro.

            Najlepiej wśród dziewcząt z Dzierżoniowa zaprezentowała się Wiktoria Szeliga, która zdobyła brązowy medal w kat. 54kg. Milena Sawka, która również rywalizowała w kat. 54kg uplasowała się na VII pozycji.

            To były bardzo udane Mistrzostwa dla zawodniczek z naszego miasta oraz powiatu. Dla naszego klubu było to kolejna wielka impreza w tym roku. Cieszymy się, że Wiktoria Szeliga zdobyła brązowy medal. Za tydzień czekają nas Mistrzostwa Polski Młodzików w stylu wolnym, które rozgrywane będą w Stargardzie Stanisław Warchoł

            Dekoracji zawodniczek dokonali Andrzej Bolisęga wicestarosta Powiatu Dzierżoniowskiego, Jarosław Maroszek Urząd Marszałkowski, Dariusz Grzywiński trener kadry narodowej kadetek w zapasach, Monika Michalik – brązowa medalistka IO w zapasach z Rio de Janeiro.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe