ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

  • 15.11.2019, 13:34
  • Telewizja Sudecka
ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW
Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania zastosował sąd wobec 25-letniego mężczyzny, który posiadał 477 porcji marihuany i amfetaminy, środki odurzające w postaci tabletek, oraz 4 krzewy konopi innych niż włókniste. Zatrzymany mężczyzna dopuścił się jeszcze innych przestępstw.

10 listopada w Dzierżoniowie doszło do zniszczenia mienia w postaci umyślnego uszkodzenia samochodu. Do takiego samego przestępstwa dopuścił się 25 letni mężczyzna, 10 listopada w Nowiźnie. Ponadto sprawca opisanych czynów groził pozbawieniem życia mieszkańcowi naszego powiatu i jego rodzinie. Policjanci przeprowadzając czynności procesowe zabezpieczyli ślady i podjęli działania mające na celu zatrzymanie wskazanej osoby. Już 12 listopada mężczyzna był w rękach policji. W miejscu zamieszkania 25-latka ujawniono ponad 80 gramów marihuany, 15 gramów amfetaminy, blisko 7 gramów substancji psychotropowych w postaci tabletek. Zabezpieczono również 4 krzewy konopi innych niż włókniste.

Mężczyzna znany był dzierżoniowskim policjantom, prowadzone były wobec niego postępowania dotyczące spowodowania uszkodzenia ciała oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie, aby zapewnić prawidłowy przebieg postępowania, zastosował wobec sprawcy szeregu przestępstw, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Pobyt za kratami może przedłużyć się nawet na 10 lat.

 

INFO: kom. Marcin Ząbek KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nevermind
Nevermind 19.11.2019, 19:19
WOW ?JEST O CZYM PISAĆ ?BUAHHAA

Pozostałe