KONKURS FOTOGRAFICZNY „CZTERY PORY ROKU W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM”

  • 13.11.2019, 16:16 (aktualizacja 14.11.2019, 15:05)
  • Telewizja Sudecka
KONKURS FOTOGRAFICZNY „CZTERY PORY ROKU W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM”
Jesteś pasjonatem fotografii lub po prostu wykonałeś kilka ciekawych zdjęć i chciałbyś się nimi pochwalić? Weź udział w konkursie o nazwie „Cztery pory roku w Powiecie Dzierżoniowskim”.

Żeby wziąć udział w zabawie nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu, wystarczy prosty smartfon, bo jak mówi powiedzenie – najlepszy aparat to ten, który mamy właśnie przy sobie.

Podstawowym warunkiem konkursu jest aby zgłoszone fotografie zostały wykonane w obszarze powiatu dzierżoniowskiego i ukazywały walory naszego terenu. Nagrodą dla zwycięzcy jest voucher na kwotę 500 złotych oraz promocja fotografii autora na stronie internetowej www.pow.dzierzoniow.pl i na Facebooku.

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się wykonanymi przez siebie zdjęciami. Pokażcie jak widzicie swoją miejscowość i nasz powiat. Zdjęcia należy wysyłać na konkurs na adres Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego: [email protected] w terminie od 14 do 29 listopada.

Organizatorem konkursu jest Powiat Dzierżoniowski. Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe