BIELAWA W BUDOWIE – PARK HANDLOWY

  • 07.11.2019, 08:23
  • Telewizja Sudecka
BIELAWA W BUDOWIE – PARK HANDLOWY
30 października 2019 r. burmistrz Bielawy dr Andrzej Hordy odbył spotkanie z przedstawicielami inwestora, który wiosną br., u zbiegu ulic Gen. W. Andersa oraz 3-go Maja (naprzeciw Galerii Bielawskiej), rozpoczął budowę Parku Handlowego.

Jak już wcześniej informowaliśmy, że obiekt będzie się składał z 4 lokali o łącznej powierzchni użytkowej około 1.750 m2. Bezpośrednio przy budynku powstanie również 41 miejsc parkingowych.

Wśród najemców Parku Handlowego znajdą się ogólnopolscy operatorzy sieciowi z następujących branż: przemysłowo-odzieżowej, obuwniczej, kosmetyczno-drogeryjnej oraz salon oferujący odzież i sprzęt sportowy.

W nowych placówkach handlowych zatrudnionych zostanie około 15 - 20 osób.

Łączny koszt inwestycji przekroczy 10.000.000 zł brutto.

Spotkanie robocze poświęcone było przygotowaniom do zakończenia inwestycji oraz oddania jej do użytkowania. Jeśli ostatni etap prac budowlanych przebiegnie bez zakłóceń, to już w grudniu 2019 r. bielawianie powinni mieć możliwość zrobienia zakupów w nowych sklepach.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe