PRZEDSTAWICIELE BIELAWA OWLS Z WIZYTĄ U BURMISTRZA

  • 06.11.2019, 16:48
  • Telewizja Sudecka
PRZEDSTAWICIELE BIELAWA OWLS Z WIZYTĄ U BURMISTRZA
W środę 6 listopada burmistrz Andrzej Hordyj osobiście przekazał przedstawicielom klubu BIELAWA OWLS gratulacje z okazji zdobycia mistrzostwa trzeciej ligi w finale LFA9, podczas meczu rozegranego 26 października w Bielawie. Sowy zwyciężyły wtedy wynikiem 14 do 0, pokonując tym samym warszawiaków oraz wygrywając tytuł Mistrza LFA9.

Podczas środowego spotkania, rozmawiano m.in. o planach i celach na przyszły sezon sportowy. Bielawskie Sowy mają się bowiem lepiej niż kiedykolwiek. Burmistrz otrzymał w prezencie wspomniany medal wywalczony przez zawodników w finale LFA9 przeciwko drużynie Warsaw Mets.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w OWLS BIELAWA rekrutacja trwa cały rok, niezależnie od trwającego sezonu. Każdy nowy zawodnik szkolony jest od podstaw i profesjonalnie przygotowywany do rozgrywek pod okiem 5 trenerów, w pełnym sprzęcie oraz na profesjonalnym boisku do futbolu amerykańskiego na ul. Bankowej w Bielawie. W imieniu klubu, zapraszamy do drużyny!

* Już w tą niedzielę zapraszamy z kolei na mecz juniorski przeciwko PANTHERS JUNIORS o mistrzostwo Polski do lat 18. Mecz odbędzie się we Wrocławiu. Szczegóły na: https://www.facebook.com/bielawaowls/

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe