WSPÓLNIE MOŻEMY POMÓC AGNIESZCE!

  • 06.11.2019, 12:20 (aktualizacja 06.11.2019, 12:41)
  • Telewizja Sudecka
WSPÓLNIE MOŻEMY POMÓC AGNIESZCE!
Wciąż trwa zbiórka na leczenie mieszkanki Bielawy Agnieszki Kudyry. W akcje włącza się mnóstwo osób, a również Ty możesz pomóc! Jak!? To proste!

1. Samoobrona 24.11.2019r.

Wyobraź sobie, że jedziesz autobusem. Jesteś zaczytana w książkę, albo właśnie przeglądasz zdjęcia znajomych na facebook’u. Nie widzisz przy tym, że mężczyzna siedzący na wprost, uważnie Cię obserwuje. Podczas, gdy Ty z zaciekawieniem śledzisz dalsze losy ulubionej bohaterki lub like’ujesz nowy post przyjaciółki, on układa w głowie plan. Wysiadasz na swoim przystanku. Niewiele myślisz. Idziesz na autopilocie. Skręcasz w boczną uliczkę, by skrócić sobie drogę do domu. Mężczyzna z autobusu podąża za Tobą, ale Ty początkowo nie zwracasz na niego uwagi. Po chwili orientujesz się, że coś jest jednak nie tak. W zaułku zostajecie sami. On i Ty…

Zapraszam do wzięcia udziału w charytatywnym kursie samoobrony dla kobiet.

Kurs odbędzie się 24 listopada 2019r ( niedziela) o godz. 16.00 w sali Bebson Gold Team Bielawa przy ul. Piastowskiej 2a.

Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie Agnieszki Kudyry.
Kurs poprowadzi Sławomir Jerzy Grabowski , czarny pas brazylijskiego JiuJitsu, trener Bebson Gold Team.

Koszt udziału w formie cegiełki wraz z poczęstunkiem to 50 zł.
Ilość miejsc ograniczona.

Pomóż Agnieszce żyć bez bólu
https://www.siepomaga.pl/agnieszka-kudyra


2. Pierwsza pomoc 1.12.2019 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnym kursie udzielania pierwszej pomocy. Odbędzie się on 1 grudnia 2019r. (niedziela) o godz.14.00 w sali Bebson Gold Team przy ul. Piastowskiej 2a. Kurs poprowadzą ratownicy medyczni Mateusz Wakuła oraz Jacek Bocian. Całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Agnieszka Kudyra.

Ilość miejsc ograniczona.

Koszt udziału w formie cegiełki wraz z poczęstunkiem to 50zł.

3. Zawody strzeleckie 1.12.2019 r.
 

CHARYTATYWNE ZAWODY - STRZELANIE Z WIATRÓWKI I PISTOLETU NA RZECZ AGNIESZKI KUDYRY

1 grudnia 2019r. (niedziela) o godz.14.00 w sali Bebson Gold Team przy ul. Piastowskiej 2a

Kategorie:

Młodzież                         

Kobiety

Mężczyźni
Pistolet: OPEN                                             
Koszt udziału w formie cegiełki wraz z poczęstunkiem ☕️ to 20zł.Więcej informacji dostępne na facebooku Życie bez bólu - Pomoc dla Agnieszki

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XR
XR 07.11.2019, 12:26
Czemu ta Agnieszka nie odda się w końcu medycynie naturalnej która przynosi efekty tylko ciągle od 20 lat te pieniądze są przertwaniane przez białą mafię w kitlach która leczy leczy ale tak "leczy" aby nie wyleczyć?
AN
AN 08.11.2019, 14:41
Puknij się w głowę,ciekawe w jaki sposób od medycyny naturalnej ma jej odrosnąć kość? Każdy jest specjalistą w internecie...

Pozostałe