KOŁO OD CIĘŻARÓWKI UDERZYŁO W OPLA (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 28.10.2019, 18:11 (aktualizacja 29.10.2019, 16:27)
  • Krzysztof Bachiński
KOŁO OD CIĘŻARÓWKI UDERZYŁO W OPLA (AKTUALIZACJA WIDEO)
28 października po godzinie 14:00 doszło do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej 382 ze Świdnicy do Dzierżoniowa. Przy wyjeździe z Mościska od ciężarówki marki Scania jadącej w kierunku Dzierżoniowa, odpadło koło z naczepy i uderzyło w jadący w przeciwną stronę samochód osobowy marki Opel. W samochodzie osobowym podróżowały dwie kobiety do których został wezwany zespół ratownictwa medycznego. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, kobiety zostały zaopatrzone na miejscu. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży w tym OSP z Mościska. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję i po usunięciu samochodu osobowego poza jezdnię ruch odbywał się z małymi utrudnieniami, przez około godzinę.

.Po 14:00, 28 października w Mościsku, doszło do zdarzenia drogowego. Odkręcone koło naczepy, która stanowiła część składu z pojazdem scania kierowanym przez 60-letniego mężczyznę, uderzyło w samochód opel prowadzony przez 30-latkę. Zdarzenie nie wyczerpało znamion wykroczenia. Źródło KPP w Dzierżoniowie

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe