TRAFILI DO ARESZTU PO WYCIĘCIU LATARNI (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 26.10.2019, 00:56 (aktualizacja 29.10.2019, 16:23)
  • Krzysztof Bachiński
TRAFILI DO ARESZTU PO WYCIĘCIU LATARNI  (AKTUALIZACJA WIDEO)
25 października około godziny 23:45 doszło do zdarzenia drogowego na nowo wybudowanym rondzie, przy ul. Kościuszki w Pieszycach. Kierowca samochodu marki Chevrolet poruszający się w kierunku Dzierżoniowa na rondzie pojechał prosto w latarnię, którą wyciął. Uszkodzonym samochodem dojechał do przejazdu na ul. Kilińskiego w Dzierżoniowie. Dwaj mężczyźni zostali zakuci w kajdanki i przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży w tym OSP Piskorzów.

25 października po 23:00, na rondzie pomiędzy Dzierżoniowem a Pieszycami doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń. Kierujący chevroletem 72 letni mężczyzna, będąc w stanie nietrzeźwości uderzył w latarnię, a następnie odjechał  z miejsca zdarzenia na ulicę Kilińskiego w Dzierżoniowie. Gdy na miejsce przybyli funkcjonariusze policji, przy rozbitym pojeździe obecny był trzeźwy 44-letni syn kierującego. Z uwagi na nieścisłości pomiędzy relacjami świadków i uczestników zdarzenia, dla zapewnienia prawidłowego toku postępowania konieczne było zatrzymanie obu mężczyzn. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Doba
Doba 27.10.2019, 02:00
Dla czego dostali obroże na ręce ???
Rp
Rp 26.10.2019, 17:09
Wyciął??? Skosił ją...

Pozostałe