RONDO POWSTAŃCÓW WARSZAWY

  • 22.10.2019, 15:51
  • Telewizja Sudecka
RONDO POWSTAŃCÓW WARSZAWY
Na wrześniowej sesji Rady Miejskiej Bielawy, radni podjęli decyzję, dotyczącą nadania nazwy rondu usytuowanemu przy skrzyżowaniu ulic: Generała Władysława Andersa oraz gen. Grota Roweckiego. Na podstawie uchwały nr XIV/134/2019, od 4 października br., oficjalna nazwa to: „Rondo Powstańców Warszawy”. Uchwała jest następstwem złożonej przez Klub Radnych „Innowacyjna Bielawa” w sierpniu br. interpelacji w tej sprawie. Postulat uhonorowania w ten sposób walczących i poległych w Powstaniu Warszawskim, poparła większość radnych. Tabliczki z nadaną nazwą, zostaną umieszczone na rondzie w przeciągu kilku dni.

                   

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni Macierewicz
Antoni Macierewicz 24.10.2019, 10:08
Bo pokazuja jacy są wielcy ale zeby zebrac sie i "Naprawiać Bielawę" to juz czasu nie maja ale nazwy ronda sa na pierwszym miejscu bo to ważniejsze niz brzydkie rozpadajace sie Bielawskie bydynki
Adnim
Adnim 22.10.2019, 19:25
Czy wszystkie inwestycje drogowe itp nadaniem nazw muszą być związane z wojną?.Kiedy w Polsce zakończymy rozdział "wojna"
Mała
Mała 24.10.2019, 16:58
Nigdy bo prawdziwy patriota zawsze będzie o tym pamiętał.

Pozostałe