ŚMIERTELNY WYPADEK NA DRODZE BIELAWA – PIESZYCE

  • 17.10.2019, 18:02 (aktualizacja 18.10.2019, 16:14)
  • Telewizja Sudecka
ŚMIERTELNY WYPADEK NA DRODZE BIELAWA – PIESZYCE
17 października około godz. 14.00 na drodze pomiędzy Bielawą, a Pieszycami doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech pojazdów. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy: BMW, Audi oraz samochód dostawczy marki Nissan. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z Dzierżoniowa, OSP Piskorzów oraz OSP Bielawa. Strażacy musieli użyć ciężkiego sprzętu hydraulicznego, aby wydostać z wraku pojazdu zakleszczonego kierowcę. Niestety mimo szybkiej akcji ratunkowej nie udało się go uratować. Śmierć na miejscu poniósł 29-letni mężczyzna. Druga osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego. Czynności na miejscu prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

 

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Misiek
Misiek 21.10.2019, 22:15
To bylo bmw serii 5 e39 3.0 d ???
Możliwe że kolega
Możliwe że kolega 20.10.2019, 12:08
A dokładniej ktoś wie kto to był?
Ja
Ja 27.10.2019, 21:29
Ksywka Maseł
maku
maku 19.10.2019, 22:25
Kulturalne wypowiedzi na tym portalu.
Amonimo
Amonimo 18.10.2019, 21:16
Wie ktoś co to za chłopak który kierował tym BMW??
Wiem
Wiem 19.10.2019, 18:48
Tak
M
M 19.10.2019, 16:52
Z Dzierżoniowa chłopak
Ktosik
Ktosik 18.10.2019, 10:43
Pzy czołowym prędkości obu pojazdów się sumują w chwili uderzenia. Więc jeśli nawet jechali po około 70 lub 80 oba to uderzenie było jakby jechali 140 lub 160. Prawo fizyki
Ktosik
Ktosik 18.10.2019, 10:48
Sory prędkości się nie sumuja tylko energia kinetyczna będzie dwukrotnie większa (suma energii obu samochodów), ale i strefa zgniotu ulegnie dwukrotnemu wydłużeniu.
Ja
Ja 17.10.2019, 18:35
Swiadkowie zdarzenia mowili że bmw zjechalo na przeciwlegly pas prosto w nadjeżdżajacego nissana. Jakiejś zawrotnej predkosci ponoć nie było
Ja
Ja 18.10.2019, 07:44
Patrzac na bmw to raczej powoli nie jechal, a swiadkowie z pieszyc mowilli ze jechal szybko
CodeSculptor
CodeSculptor 18.10.2019, 11:28
To było zderzenie z wysokim pojazdem. To kilkunastoletni Nissan Atleon. Crash testów tego cuda nie ma w YouTube, ale nie spodziewałbym się, że ta lekka ciężarówka posiada belkę chroniącą samochody osobowe przed wślizgnięciem się pod spód przy zderzeniu czołowym. BMW mogło hamując obniżyć przód i strefą zgniotu była maska, kilka elementów nad blokiem silnika i górna część kabiny. W sumie co tu dużo gadać, z przodu BMW nawet tablica rejestracyjna nie spadła.
 
  18.10.2019, 09:36
Wystarczy 90 km/h żeby tak uszkodzić pojazd przy czołowym.

Pozostałe