GMINA BARDO DLA SENIORÓW

  • 15.10.2019, 16:48
  • Jarosław Wrona
GMINA BARDO DLA SENIORÓW
Po raz pierwszy w Gminie Bardo zorganizowano Bal Seniora, obchodząc przy tym święto tych bardziej dojrzałych, ale duchem wciąż młodych. W bardzkim Centrum Kultury nie zabrakło występów artystycznych, jadła i napitku, ale przede wszystkim dobrej zabawy.

Przypominamy, iż trwa akcja #bardzkisenior w ramach której wprowadzona została karta seniora uprawniająca do korzystania z ulg i rabatów przy zakupie usług, czy też uczestnictwa w imprezach kulturalnych. Każdy kto ukończył 60-ty rok otrzyma kartę po uprzednim wypełnieniu wniosku i złożeniu go w UM. Zachęcamy państwa również do udziału w gminnym programie aktywizacji seniorów.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe