DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W BIELAWIE

  • 15.10.2019, 15:04
  • Telewizja Sudecka
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W BIELAWIE
W poniedziałek 14 października w bielawskim Art-Inkubatorze odbyło się coroczne spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości, burmistrz Andrzej Hordyj wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Bielawy Ryszardem Dźwinielem, wręczyli nagrody i podziękowania za pracę i szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej dla wszystkich dyrektorów bielawskich placówek.

Nagrody otrzymali: Pani Monika Stachowska, Pani Elżbieta Niemczyk, Pani Dominika Boczula, Pani Henryka Sepełowska, Pani Magdalena Zagórska – Bajron, Pani Małgorzata Cieślik, Pani Krystyna Grzyb, Pani Anna Mizeracka – Nowak, Pani Katarzyna Stróżak, Pani Małgorzata Moździerz, Pani Marta Tchórzewska, Pani Wanda Tchoryk, Pani Iwona Ciochoń, Pani Agata Furtak, Pani Anna Lutz, Pani Justyna Stanek, Pani Wioletta Turzańska oraz Pani Marlena Włostowska. Tego dnia, słowa uznania za trud i zaangażowanie w pełnienie ważnej roli społecznej, otrzymała także z rąk burmistrza, dyrektor MZPO - Ewa Kowalik.

Na poniedziałkowej uroczystości nie zabrakło ślubowań, które złożyli nauczyciele mianowani: Pani Paulina Wojtanowska, Pani Sylwia Stachowicz, Pani Renata Sokolińska oraz Pani Marta Poradnik. Nauczyciele dyplomowani otrzymali natomiast listy gratulacyjne. Były to: Pani Magdalena Zagórska – Bajron, Pani Magdalena Pietrowska oraz Pani Anna Krzemianowska.

Na zakończenie spotkania, burmistrz wraz z przewodniczącym podziękowali za wieloletnią pracę na rzecz edukacji, Pani Annie Goch – wieloletniej nauczycielce, przez lata pełniącej funkcję dyrektora Przedszkola Niepublicznego „Wesołe Krasnoludki”.

Wydarzenie uatrakcyjniły przepiękne występy artystyczne najmłodszych bielawian z Przedszkola Publicznego nr 4.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RB
RB 16.10.2019, 09:55
Niestety po raz kolejny nauczyciele ze szkoły podstawowej nr 10 pokazali, jaki jest ich stosunek do uczniów. Brak jakichkolwiek oznak, że jest Święto Edukacji Narodowej. Odbębnili trzy godziny lekcyjne i poszli do domów. Dzieci nie miały okazji żeby złożyć życzenia a próby wręczenia drobnych oznak życzliwości kończyły się stwierdzeniami, że nauczyciele mają swoje pensje i niczego nie potrzebują.
Jakoś w innych szkołach mogło się to odbyć w kulturalny sposób.
Rodzic
Rodzic 17.10.2019, 23:05
Nie poszli do domów tylko na ucztę się udali w szkole. Nie dogadali się..... Jeden nauczyciel pisze wiadomość, że jest urzędnikiem państwowym i prezentów nie przyjmuje.... Drugi chętnie weźmie.... Trzeci wali głupi tekst do dziecka.... Szkoda dzieci... Bo nie wiedzą... Weźmie pani czy nie weźmie tej czekolady. Żal. Nowa Pani Dyrektor ma ostrą misję z nauczycielami. Powodzenia?

Pozostałe