NOWE WYZWANIA „ZIEMI DZIERŻONIOWSKIEJ”

  • 11.10.2019, 19:45
  • Telewizja Sudecka
NOWE WYZWANIA „ZIEMI DZIERŻONIOWSKIEJ”
Wspólne działania zaowocowały zdobytymi 38 milionami i projektami, z efektów których korzystają dziś mieszkańcy. - Pozyskiwanie środków zewnętrznych to wciąż główny cel stowarzyszenia, ale bazując na efektach wspólnej pracy czas na kolejne wyzwania - mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa i pomysłodawca powołania Stowarzyszenia Ziemia Dzierżoniowska.

Jednym z nowych wyzwań będą wspólne działania na rzecz ochrony środowiska, w tym systematyczna likwidacja starych pieców węglowych, najbardziej przyczyniających się do powstawania smogu. Powstaje jeden mobilny punkt konsultacyjny związany z programem "Czyste Powietrze". Z usług informacyjnych i doradcy specjalisty mieszkańcy będą mogli korzystać w swoich miejscowościach.

- Myślimy także o wspólnych działaniach promujących ziemię dzierżoniowską. Pozwoli to na większą i skuteczniejszą promocję całego regionu - dodaje burmistrz Dzierżoniowa.

Więcej szczegółów niebawem.

Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe