UKRYWAŁ SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI, A W CHWILI ZATRZYMANIA POSIADAŁ NARKOTYKI

  • 11.10.2019, 12:03 (aktualizacja 11.10.2019, 12:17)
  • Krzysztof Bachiński
UKRYWAŁ SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI, A W CHWILI ZATRZYMANIA POSIADAŁ…
Dzierżoniowscy kryminalni ustalili miejsce pobytu mężczyzny, który był poszukiwany przez Sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Potwierdziła się także informacja, że może posiadać narkotyki. W jego miejscu pobytu zabezpieczono ponad 135 porcji marihuany.

Policjanci Wydziału Kryminalnego dzierżoniowskiej komendy ustalili, że 38 letni mężczyzna może posiadać narkotyki. Dodatkowo osoba ta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie, celem odbycia kary pozbawienia wolności
w wymiarze: 6 miesięcy. Mężczyzna ukrywał się, co stanowiło dodatkową trudność w zatrzymaniu. Funkcjonariusze pionu kryminalnego ustalili miejsce pobytu poszukiwanego. Wiedza policjantów, że mężczyzna może posiadać narkotyki, także się potwierdziła. W miejscu pobytu 38-latka zabezpieczono ponad 135 porcji marihuany.

Wydział Dochodzeniowy przeprowadzi postępowanie w sprawie posiadania substancji odurzających, co może skutkować dla sprawcy dłuższym pobytem za kratami nawet o 3 lata.

 

kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Krzysztof Bachiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ha ha
Ha ha 12.10.2019, 00:44
To ciekawe a może mu podrzucono kto komu uwierzy .

Pozostałe