UROCZYSTE OTWARCIE DZIERŻONIOWSKIEGO DOMU SENIORA

  • 10.10.2019, 07:09
  • Telewizja Sudecka
UROCZYSTE OTWARCIE DZIERŻONIOWSKIEGO DOMU SENIORA
Tak dużej inwestycji wykonywanej z myślą o dzierżoniowskich seniorach jeszcze nie było. W środę 9 października uroczyście oddano do użytku Dzierżoniowskie Centrum Seniora, w którym znajdą swoje miejsce różne organizacje senioralne. Na to zadanie władzom miasta udało się pozyskać aż 7 milionów zł unijnego dofinansowania. Dzięki temu wyjątkowy budynek przy ul. Świdnickiej 35 zyskał zupełnie nowe oblicze.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wiedżmin- k
Wiedżmin- k 01.12.2019, 21:10
Rozdmuchaliście wiadomości o Centrum Seniora i zachęcacie do korzystania z bogatej oferty zajęć i wie pan Burmistrzu ilu jest seniorów w naszym mieście 30% mieszkańców . Pragnę zwrócić uwagę na pomieszczenie na jogę . 12 osób może ćwiczyć jednorazowo , kto organizuje zajęcia , chętnych jest 60 i 48 jest pozbawiona ćwiczeń . Zróbcie cztery zmiany i nowych instruktorów zatrudnijcie , żebym miała wybór i śmiała się , bo śmiech to zdrowie . HELLO!

Pozostałe