BEZPIECZEŃSTWO OSÓB STARSZYCH

  • 07.10.2019, 15:02
  • Telewizja Sudecka
BEZPIECZEŃSTWO OSÓB STARSZYCH
W trosce o seniorów policja podejmuje szereg działań profilaktycznych. Dzięki możliwości zamieszczenia materiałów profilaktycznych w autobusach komunikacji miejskiej, istnieje możliwość zapoznania z ich treścią szerokiego audytorium.

Od końca ubiegłego miesiąca w autobusach komunikacji miejskiej widoczne są treści profilaktyczne, ukierunkowane na oszustwa, których ofiarami są osoby starsze. Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie realizuje wojewódzki program profilaktyczny „Wzorowy Senior”, na realizację którego od samorządów powiatu dzierżoniowskiego pozyskała środki na materiały profilaktyczne. W celu dotarcia do jak najszerszego grona seniorów nawiązano współpracę z ZKM Bielawa, oraz z dzierżoniowskim przedstawicielem firmy transportowej, którzy dzięki uprzejmości udostępnili miejsce w autobusach. Treści te emitowane są również w dzierżoniowskim NZOZ Szpitalu Powiatowym, Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury oraz placówkach oświatowych na terenie Dzierżoniowa.

Info: kom. Marcin Ząbek
KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe