„BURZA” W KŁODZKIM LICEUM

  • 07.10.2019, 08:38
  • Telewizja Sudecka
„BURZA” W KŁODZKIM LICEUM
Zapraszamy na spektakl charytatywny „Burza” Williama Szekspira, w którym udział biorą uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku. Integralną częścią przedstawienia jest chóralna muzyka i kompozycje autorstwa naszych utalentowanych uczniów, którzy w taki również sposób dbają o artystyczną spuściznę naszego Maestra, Władysława Zakrzewskiego. Zbliża się właśnie rocznica jego śmierci.

Pieniądze zebrane do puszek fundacji „Razem możemy więcej” przed spektaklem będą przeznaczone dla Zespołu Młodych Muzyków Ziemi Kłodzkiej, by mogli rozwijać swoje talenty i kontynuować dzieło Maestra Zakrzewskiego. „Burza” jest spektaklem polsko-angielskim, który powstał w ramach grantu „Szkoła w działaniu”. Przedstawienie trwa 60 min. Zapraszamy do auli szkolnej 10 X 2019 , godz. 17:00.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dziadek
Dziadek 15.10.2019, 09:18
Rola Małego Duszka Powietrznego świetnie zagrana.
Doskonałe dialogi w języku angielskim .
Cały spektakl super.

Pozostałe