II MANEWRY OSP (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 06.10.2019, 13:44 (aktualizacja 07.10.2019, 16:44)
  • Krzysztof Bachiński
II MANEWRY  OSP (AKTUALIZACJA WIDEO)
6 października na terenie powiatu dzierżoniowskiego odbyły się II Manewry Ratownicze Ochotniczej Straży Pożarnej. W ćwiczeniach uczestniczyło 14 jednostek OSP z powiatu dzierżoniowskiego. Na ratowników czekało siedem stacji tematycznych, które realnie odwzorowywały prawdopodobne zagrożenia.

Głównym celem manewrów jest rozwijanie i udoskonalanie umiejętności ratowniczych, z dużym naciskiem na pierwszą pomoc w ramach kwalifikowanej pomocy medycznej. Co roku staramy się organizować nowe punkty, które są dobrze dostosowane do realnych zdarzeń. Dzięki temu chcemy wyeliminować nieścisłości, jakie mogą zdarzyć się w realnym życiu. Z roku na rok jest to coraz bardziej rozbudowana koncepcja, a zdarzenia coraz bardziej pozytywnie wpływają na strażaków biorących w nich udział - mówił kpt. mgr inż. Sławomir Dudziński z PSP Dzierżoniów.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe