RUSZA POWIATOWY OŚRODEK SIATKARSKI

  • 25.09.2019, 08:35
  • Telewizja Sudecka
RUSZA POWIATOWY OŚRODEK SIATKARSKI
Powiatowy Ośrodek Siatkarski, jest skierowany do młodzieży szkół podstawowych. Celem zajęć jest upowszechnianie oraz popularyzacja kultury fizycznej poprzez zwiększenie dostępu do zajęć piłki siatkowej na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Program został włączony do Dolnośląskiej Akademii Siatkówki (PZPS) oraz jest realizowany przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dzierżoniowie.

Do zajęć organizowanych przez nasze stowarzyszenie szczególnie zapraszamy chłopców oraz dziewczęta z roczników 2009 oraz 2010. Zajęcia będą odbywały się w dwóch lokalizacjach.

1. W sali sportowej Bielawskiego Liceum przy ulicy Obrońców Westerplatte 6
We wtorki oraz w czwartki od 15:30 do 17:00
Zajęcia ruszają 24 września 2019 r

2. W sali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie przy ulicy Garncarskiej 1
We wtorki oraz czwartki od godziny 15:15 do 16:30
Zajęcia ruszają 1 października 2019 r

Klub Sportowy Bielawianka Bester Bielawa jest liderem w dziedzinie szkolenia młodzieży w dyscyplinie piłki siatkowej nie tylko na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego, ale i również powiatów ościennych. Potwierdzeniem tego jest mistrzostwo Dolnego Śląska juniorów, które nasza drużyna zdobyła przed kilkoma laty, a przede wszystkim co stanowi dla Nas spory prestiż to fakt, że nasi wychowankowie znajdują zatrudnienie w klubach z wyższych lig oraz są powoływani na konsultacje kadry narodowej i w konsekwencji dostają się do najlepszych szkółek siatkarskich w Polsce.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe