VIII MEMORIAŁ IM. MICHAŁA WOJTANOWSKIEGO ZA NAMI

  • 23.09.2019, 17:13
  • Telewizja Sudecka
VIII MEMORIAŁ IM. MICHAŁA WOJTANOWSKIEGO ZA NAMI
W sobotę 21 września miasto Bielawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji byli organizatorami biegu pn. VIII memoriał im. Michała Wojtanowskiego. Tak, jak w poprzednim roku, zawodnicy biegali nad malowniczym Jeziorem Bielawskim. Najmłodsi uczestnicy stanęli na linii startu o godzinie 10:15, natomiast bieg główny rozpoczął się w samo południe.

Biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży rozgrywane były na dystansach od 100m do 800m. Bieg główny rozgrywany był na 2150 m - jedna pętla dookoła jeziora. Słoneczna pogoda zachęciła do biegania i w biegach dla dzieci oraz młodzieży wystartowały 204 osoby, a bieg główny ukończyło 61 zawodników.
Najszybsi biegacze z poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez gminę Dzierżoniów oraz OSiR Bielawa. Warto dodać, że wszyscy uczestnicy otrzymali na mecie pamiątkowy, drewniany medal ufundowany przez firmę AFM Bielawa.

Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy wyników i zapraszamy za rok!
Wyniki dostępne są na stronie. www.osir.bielawa.pl

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe