PLOGGING BO JOGGING TO ZA MAŁO, CZYLI WIELKIE SPRZĄTANIE KŁODZKA

  • 22.09.2019, 11:43 (aktualizacja 22.09.2019, 11:56)
  • Jarosław Wrona
PLOGGING BO JOGGING TO ZA MAŁO, CZYLI WIELKIE SPRZĄTANIE KŁODZKA
Radni miejscy z klubu „Lubię Kłodzko” wraz z burmistrzem Michałem Piszko, 21 września zorganizowali akcję zbiórki śmieci pod hasłem: „Plogging, bo jogging to za mało”, w którą licznie włączyli się mieszkańcy.

Kilka grup w różnych częściach Kłodzka połączyło sport z akcją oczyszczania naszej planety. Plastik, szklane butelki, opony, a nawet lodówka w rzece i chodź znalazcom towarzyszył uśmiech na twarzach, to jak sami przyznają, nie jest to powód do dumy. Ci, którzy zmierzyli się ze zbieraniem śmieci dla tych, którzy nie szanują środowiska wystosowali kilka apeli. Po dokładnej selekcji zebranych odpadów był czas na wspólny piknik i zabawę, na którym oczywiście obowiązywała segregacja.

My również zachęcamy do uprawiania tej nowej dyscypliny i przypominamy o utylizacji odpadów w miejscach do tego przeznaczonych.

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe