ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI

  • 12.09.2019, 17:15 (aktualizacja 12.09.2019, 17:25)
  • Telewizja Sudecka
ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI
Dzięki ustaleniom funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Bielawie i wspólnej realizacji z dzierżoniowskimi policjantami, przejęto ponad 20 000 porcji marihuany. Zlikwidowano ponadto plantację, na której rosło 195 roślin konopi. Wobec dwóch osób został zastosowany areszt na okres trzech miesięcy, a jedna osoba została oddana pod dozór policji.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Bielawie walcząc z przestępczością narkotykową ustalili dane osób i adresy gdzie mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków.
Z uwagi na skalę podjętych działań zaangażowani zostali także funkcjonariusze
z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. Już pierwsze przeszukania były dużym sukcesem. Na terenie Bielawy zabezpieczono 441 porcji marihuany! To był jednak dopiero początek. Dalsze czynności podjęte w powiecie sieradzkim, przyczyniły się do zlikwidowania plantacji, na której rosło 195 roślin konopi. Biorąc pod uwagę wzrost roślin, z tej ilości można było uzyskać 17 160 porcji narkotyku! W miejscu uprawy ujawniono zebrane i wysuszone konopie, czyli gotowy środek odurzający w ilości 3 046 porcji.

W związku z prowadzonym postępowaniem zatrzymanych zostało 3 mężczyzn. Wobec dwóch osób sąd zastosował areszt na okres trzech miesięcy,
a jedna osoba została oddana pod dozór policji.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie i uprawę narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Info: kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 13.09.2019, 18:41
S***syny *** !!! Ktoś musiał sie dobrze roz***...
Dobrą mordeczke zawineli!!!
I gdzie ja mam teraz po buchy latać ??
*** Policje
*** Policje 13.09.2019, 11:25
Zielone się pali białe się wciąga Bielawska Policja pałe obciaga

Pozostałe