KOLEJNA GOSPODARCZA INWESTYCJA W DZIERŻONIOWIE

  • 12.09.2019, 13:29
  • Telewizja Sudecka
KOLEJNA GOSPODARCZA INWESTYCJA W DZIERŻONIOWIE
Działająca w podstrefie od pięciu lat firma Hauck Heat Treatment rozszerza swoją działalność i buduje nową halę produkcyjną. Oznacza to nowe miejsca pracy i większe wpływy do dzierżoniowskiego budżetu.

Hauck Heat Treatment jest częścią grupy Aalberts Industries (światowy specjalista w dziedzinie wysokiej jakości produktów i procesów przemysłowych) i świadczy usługi w w sektorze precyzyjnej obróbki cieplnej. Firma znana jest w branży z innowacyjności i niezawodnych usług.

Powstająca przy ul. Strefowej hala i nowa linia produkcyjna pozwolą m.in. na podwojenie zatrudnienia. Dziś wynosi ono prawie 50 pracowników. Nowa hala będzie liczyć 3 tys. m2.

Każda tego typu inwestycja ma strategiczne znaczenie dla naszego gospodarczego rozwoju. Oprócz tak cennych miejsc pracy to także duże wpływy do budżetu miasta. W skali całej strefy są to już milionowe kwoty. To kolejna działająca u nas firma, która postanowiła rozbudowywać się właśnie u nas, a to najlepsze świadectwo dobrej współpracy miasta, przedsiębiorców, w tym dużych graczy rynkowych i wałbrzyskiej strefy, której jesteśmy częścią i współtwórcą.

Symboliczny kamień węgielny pod rozpoczętą już inwestycję wkopano 11 września. Planowane uruchomienie produkcji w nowej hali to kwiecie.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 12.09.2019, 15:21
Ech...gdyby tak Bielawa była Dzierżoniowem

Pozostałe