DOŻYNKI POWIATOWE W ŚCINAWCE ŚREDNIEJ

  • 12.09.2019, 10:17 (aktualizacja 12.09.2019, 10:20)
  • Jarosław Wrona
DOŻYNKI POWIATOWE W ŚCINAWCE ŚREDNIEJ
Współpraca buduje, pod takim hasłem powiat kłodzki wspólnie z gminą Radków zorganizowali dożynki, które odbyły się w pierwszą niedzielę września w Ścinawce Średniej. To wydarzenie, które jest wyrazem podziękowania dla rolników za ciężką pracę. Nie zabrakło licznych konkursów, występów artystycznych, dobrego jadła i napitku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

To wydarzenie, które jest wyrazem podziękowania dla rolników za ciężką pracę. Nie zabrakło licznych konkursów, występów artystycznych, dobrego jadła i napitku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe