POŻAR DOMU NA PIASKOWEJ (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 11.09.2019, 11:22 (aktualizacja 12.09.2019, 19:05)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR DOMU NA PIASKOWEJ (AKTUALIZACJA WIDEO)
11 września około godziny 6:50 doszło do pożaru poddasza w domu jednorodzinnym przy ulicy Piaskowej w Dzierżoniowie. Na miejscu pracowały trzy zastępy PSP Dzierżoniów, zastępy OSP z Bielawy i Piskorzowa oraz Pogotowie Energetyczne. Nikt nie odniósł obrażeń.

.11 września przed 7:00 dyżurny KPP Dzierżoniów został powiadomiony o pożarze, w domu o zabudowie bliźniaczej, znajdującym się w Dzierżoniowie na ulicy Piaskowej. Budynek zajmowany był przez dwie rodziny, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. W akcji gaśniczej brały udział 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej, której dowódca wskazał, iż przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej.       Źródło Komenda PP w Dzierżoniowie.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe