PARTNERSTWO POLSKO – CZESKIE

  • 10.09.2019, 08:44
  • Telewizja Sudecka
PARTNERSTWO POLSKO – CZESKIE
W poniedziałek 9 września Zespół Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie odwiedziła delegacja ze średniej szkoły technicznej z Liberca. Wizyta była efektem wcześniejszego wyjazdu do Liberca delegacji z Dzierżoniowa, w której uczestniczył również starosta Grzegorz Kosowski.

Podczas spotkania delegacja z Czech zwiedziła szkołę oraz omówiła możliwości przyszłej współpracy z partnerami z Dzierżoniowa. W spotkaniu wziął również udział radny sejmiku województwa dolnośląskiego Stanisław Jurcewicz, który jako pierwszy zaproponował nawiązanie współpracy obu szkół. Placówki w Libercu i Dzierżoniowie kształcą bowiem młodzież w bardzo zbliżonych kierunkach i mogą realizować działania dające obu stronom wiele korzyści. Szkoły wezmą udział we wspólnym projekcie unijnym, mającym na celu podniesienie jakości kształcenia uczniów.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oni
oni 10.09.2019, 10:03
widać że wybory się zbliżają, kur***l się uaktywnił, wszędzie go teraz pełno, nawet w skrzynce pocztowej.

Pozostałe