RUSZYŁ 56. SEZON W TEATRZE DRAMATYCZNYM W WAŁBRZYCHU

  • 09.09.2019, 16:53
  • Telewizja Sudecka
RUSZYŁ 56. SEZON W TEATRZE DRAMATYCZNYM W WAŁBRZYCHU
W ubiegły weekend farsą „Czego nie widać” rozpoczął się 56. Sezon w Teatrze Dramatycznym im J. Szaniawskiego w Wałbrzychu, a rozpoczynający się tydzień przyniesie jeszcze więcej emocji.

We wtorek, 10 września, odbędzie się pierwsza próba do spektaklu który Teatr wystawi w ramach 4. edycji Konkursu Dormanowskiego -„GRETA I OSTATNI WIELORYB” Karola Kalinowskiego w reżyserii Macieja Podstawnego.

W czwartek i piątek, o godzinie 19:00 na Scenie Kameralnej, zagramy spektakl „KOKAINA I SPRAWIEDLIWOŚĆ DLA WSZYSTKICH” w reżyserii Szymona Kaczmarka o którym to Dziennik Teatralny pisał że: "komu świat, jego spaczona polityka, nie obojętny, powinien zobaczyć, przemyśleć i stać się świadomym.".

Z kolei w sobotę i niedzielę, na Dużej Scenie Teatru Dramatycznego, zagramy obsypany laurami spektakl Anety Groszyńskiej i Jana Czaplińskiego, „SIENKIEWICZ SUPERSTAR”. "W Wałbrzychu powstało pełne jadowitego humoru, brawurowo zagrane przedstawienie" pisała o „SIENKIEWICZU” Gazeta Wyborcza. Okazja do sprawdzenia czy miała rację już w najbliższy weekend!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe