TRENUJ Z BIELAWSKĄ AKADEMIĄ BIEGANIA

  • 03.09.2019, 15:59
  • Telewizja Sudecka
TRENUJ Z BIELAWSKĄ AKADEMIĄ BIEGANIA
Już od 10 września rozpoczynamy kolejne zorganizowane zajęcia biegowe pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Bielawska Akademia Biegania jest dla każdego - dla osób w każdym wieku, o różnych umiejętnościach.

Zostaną uruchomione trzy grupy biegowe - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana. Program i cele treningowe będą ustalane indywidualnie. Okresowo, organizować będziemy sprawdziany monitorujące postępy, a także wspólnie będziemy startować w zawodach. Planowanych jest 25 zajęć - w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18: 00. Koszt udziału - 50 zł/os.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 10 września o godz. 18:00 w Parku Miejskim w Bielawie.

UWAGA - każda osoba, która weźmie udział, w co najmniej 15 treningach, otrzyma 5 biletów do Pływalni Miejskiej „AQUARIUS” oraz koszulkę techniczną!

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe