DZIAŁANIA POLICYJNE POD KRYPTONIMEM „SMOG”

  • 28.08.2019, 10:48
  • Telewizja Sudecka
DZIAŁANIA POLICYJNE POD KRYPTONIMEM „SMOG”
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego 28 sierpnia, w godzinach 6:00-22:00 prowadzą działania policyjne pod kryptonimem „SMOG”, a ich głównym celem jest ochrona środowiska poprzez eliminowanie z ruchu pojazdów, które posiadają niesprawny układ wydechowy generując nadmierny hałas i wzrost emisji spalin.

Dzierżoniowska drogówka w ramach podjętych działań prowadzi kontrolę: prawidłowości wykonywania transportu drogowego osób i rzeczy, stanu technicznego pojazdów, emisji spalin i poziomu hałasu oraz stanu trzeźwości kierujących pojazdami. Głównym celem akcji jest ochrona środowiska. Policjanci pełniący służbę, nie pozostaną obojętni także na inne wykroczenia, mające wpływ na bezpieczeństwo.
 

źródło: KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe