UMOWA NA BUDOWĘ WINDY PODPISANA

  • 23.08.2019, 14:59
  • Telewizja Sudecka
UMOWA NA BUDOWĘ WINDY PODPISANA
Umowę podpisali starosta powiatu dzierżoniowskiego Grzegorz Kosowski oraz wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, w obecności dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia Elżbiety Jabrzyk.

Inwestycję w oparciu o otrzymane środki zewnętrzne (PFRON) prowadzić będzie gmina Dzierżoniów, która z budynku po byłym gimnazjum, planuje stworzyć wielofunkcyjny obiekt. Będą tutaj funkcjonować między innymi oddziały przedszkolne i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

Po to, aby z budynku mogły korzystać w pełnym zakresie osoby niepełnosprawne, jak również rodzice z małymi dziećmi, potrzebna jest budowa windy.

Jej budowa będzie realizowana w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

Wartość inwestycji, której ukończenie planowane jest do 31 grudnia 2019 roku, wynosi około 290 tysięcy złotych. Natomiast kwota dofinansowania to niespełna 97 tysięcy złotych.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe