POBIEGNĄ Z NAMI W POZYTYWNEJ SZTAFECIE

  • 20.08.2019, 14:42
  • Telewizja Sudecka
POBIEGNĄ Z NAMI W POZYTYWNEJ SZTAFECIE
Mamy już pierwsze zgłoszenia od uczestników sztafety charytatywnej Pozytywnie Zabiegani. Stali bywalcy nas nie zwiedli! Firmowe drużyny już szykują się do startu. Bieg odbędzie się podczas kończącego wakacje Festynu Rodzinnego „Łączymy pokolenia” 31 sierpnia.

Przypominamy, że w tym roku sztafeta biegnie pod hasłem „Pozytywnie biegamy, cukier zbijamy” na rzecz podopiecznych Towarzystwa Wspierania Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą z Wrocławia, które ma w swych szeregach ponad 200 cukrzyków z cukrzycą typu 1, w tym m.in. 8 z powiatu dzierżoniowskiego (6 z samego Dzierżoniowa).

Do udziału zgłosiły się już teamy ze Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Cooper Standard (aż 6 drużyn!), Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie, firmy nVent (były Pentair – 3 drużyny), Orion PU Sp. z o.o. i Libra Sp. z o.o. Gościnnie pobiegną z nimi również uczestnicy warsztatów Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Dzierżoniowie.

Wy także możecie dołączyć i pobiec w szczytnym celu! Na zgłoszenia – nie tylko firm, ale też instytucji, organizacji czy osób prywatnych - czekamy do 26 sierpnia. Do pokonania jest dystans 2250 m – na każdego zawodnika przypadnie więc po 450 m. To świetna okazja do zabawy i integracji oraz satysfakcja z tego, że zrobimy coś dobrego dla innych.

Aby wziąć udział w sztafecie, wystarczy:

1. Zgłosić drużynę – imię i nazwisko kapitana – na adres e-mail [email protected], tel. 74 645 03 81.
2. Wpłacić 250 zł na konto Towarzystwa Wspierania Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą: 14 1020 5242 0000 2302 0259 6658, ul. Małachowskiego 10/9, 50-084 Wrocław, z dopiskiem: „Pozytywnie Zabiegani dla dzieci z powiatu dzierżoniowskiego”, nazwa firmy/klubu lub imię i nazwisko (w przypadku zgłoszeń indywidualnych).

Teraz wystarczy już tylko pojawić się na starcie. Rozgrzewkę poprowadzą Piękni i Zdrowi.

Przy okazji biegu będzie sobie można zmierzyć poziom glikemii – pomiarów będzie dokonywał NZOZ SAL-MED z Dzierżoniowa, gdzie funkcjonuje poradnia diabetologiczna dla dorosłych. Będzie też okazja do tego, by zapoznać się z zasadami zdrowego żywienia – porad dietetycznych udzielać będzie dietetyk kliniczny Martyna Szymańska.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe