ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA UL. WYSOKIEJ W BIELAWIE

  • 14.08.2019, 15:07
  • Telewizja Sudecka
ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA UL. WYSOKIEJ W BIELAWIE
Z myślą o mieszkańcach i turystach odwiedzających Jezioro Bielawskie - zmiana organizacji ruchu na Wysokiej.

Sezon letni w pełni. Mimo kilku chłodniejszych dni, za chwilę wrócą do nas upały. A wraz z nimi – wróci problem, z którym zmagają się mieszkańcy i turyści odwiedzający Basen Familijny oraz Jezioro Bielawskie. Mowa o braku możliwości wjazdu komunikacji miejskiej na przystanek przy bramie głównej, na odcinku ulicy Wysokiej.

Problem istnieje od kilku lat. Pojawia się przede wszystkim w godzinach popołudniowych, w trakcie dużych imprez plenerowych, a także w upalne dni, kiedy obiekt odwiedza najwięcej osób. Nie bez znaczenia jest także ciągły rozwój ogólnej infrastruktury na obiekcie. Wszystko to, powoduje, że przy ulicy prowadzącej do jednej z największej atrakcji miasta, (szczególnie w sezonie letnim), nie ma przejazdu dla autobusów.

W odpowiedzi na liczne apele mieszkańców i turystów, w najbliższych dniach, nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu. Już dzisiaj natomiast, biorąc pod uwagę m.in. fakt, że przed nami długi weekend, ustawione zostały nowe znaki drogowe. Prosimy zatem o zwrócenie uwagi na to, w którym miejscu w pasie wspomnianej drogi, nie zostawimy już samochodu. Sytuację nadzorować będą dodatkowe patrole Straży Miejskiej (również w niedzielę i dni świąteczne).

Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązanie okaże się być wystarczające dla poprawy ogólnego komfortu i logistyki, a upragniony wypoczynek nad wodą, po zmianach organizacyjnych, przebiegał będzie w spokojnej atmosferze relaksu, z perspektywą możliwości łatwego powrotu do domu. Dla wielu osób bowiem, to właśnie autobus jest głównym i jedynym środkiem transportu.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JO
JO 21.08.2019, 09:53
dla nie poznaki,,,,postawimy ,hehe znaki1
13
13 20.08.2019, 06:35
Dlaczego pan Pachura milczy o płatnym parkingu przy jeziorze???
Za Łyżwy już by lamentował.
Tymoteusz
Tymoteusz 20.08.2019, 08:32
Bo Pan Pachura pierdołami się nie zajmuje. Za to czekam z utęsknieniem kto tam kolejny zasiądzie na ławie oskarżonych.
? Coś? Ktoś?
jaro
jaro 16.08.2019, 11:06
dość ze płatne to jeszcze wygląda to nieestetycznie , tzw wiocha heheh
Ip
Ip 15.08.2019, 11:26
Proba ip

Pozostałe