CAR NIGHT MEETING W DZIERŻONIOWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 04.08.2019, 10:44 (aktualizacja 05.08.2019, 17:31)
  • Krzysztof Bachiński
CAR NIGHT MEETING W DZIERŻONIOWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)
W nocy z 3 na 4 sierpnia w Dzierżoniowie na parkingu, przy ulicy Piastowskiej na parkingu Bricomarche w Dzierżoniowie odbyło się nocne spotkanie samochodów. Przyjechało około 300 pojazdów i 1 000 widzów. Na samym parkingu uczestnicy demonstrowali wszelkie przeróbki w pojazdach. Natomiast było zabronione demonstrowanie pracy przerabianych silników i wydechów oraz palenie gum. Za co zabezpieczający policjanci wystawiali mandaty od 100 do 500 zł. za zakłócanie ciszy nocnej.

 

Pierwszy Zlot z Car Night Meeting w Dzierżoniowie, jako ciekawa impreza dla widzów, przeszedł do historii. Niektórzy będą przykro wspominać,  dlatego moja prośba dla organizatorów żeby dogadać z władzami któregoś z miast w naszym powiecie i policją żeby na te kilka godzin zamknąć jakąś ulicę poza terenami zamieszkałymi,  żeby to nikomu  nie przeszkadzało. Na przykład kawałek ulicy Strefowej, przy rondzie. Widzowie by mieli gdzie zaparkować i można by było zademonstrować pracę silników. Jeszcze kilka innych optymalnych lokalizacji można znaleść w naszym powiecie...... Wszelkie spostrzeżenia o "NOCNYM SPOTKANIU SAMOCHODÓW" proszę w komentarzach. 

Strona organizatora spotkania? /tutaj/

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 05.08.2019, 09:41
Cały czas coś tłukło ale to tak tluklo
Dzierżoniowianka
Dzierżoniowianka 04.08.2019, 20:29
Dlaczego tak poźno wieczorem????Dlaczego nie w ciągu dnia???
Mieszkanka ul. Piastowskiej
Mieszkanka ul. Piastowskiej 05.08.2019, 13:53
Może dla tego ze w ciągu dnia ludzie pracują i nie maja jak przyjechać, ale tez nie byłoby gdzie tego zerobic gdyż sklepy są otwarte. Natomiast wydaje mi się ze w ciągu dnia ludzią by to jeszcze bardziej przeszkadzało bo byłoby „nie mam gdzie zaparkować!” W dzień nie pasuje, w nocy...
Takim ludziom się nie dogodzi.
Mieszkanka Dzierżoniowa
Mieszkanka Dzierżoniowa 04.08.2019, 19:10
Co za debilny pomysł urządzić komuś pod blokiem zlot.. ciekawe ile nasza szanowna Policja mandatów wystawiła, bo na moje ucho min 100 powinna być, do północy nie szło okna otworzyć
Mieszkaniec Dzierżoniowa
Mieszkaniec Dzierżoniowa 05.08.2019, 13:59
Nie rozumiem powodu pani zdenerwowania. Wydaje mi się, że lepsze jest to ze młodzież ale tez osoby starsze mają jakieś hobby czy pasuje, zamiast chodzić i spożywać narkotyki czy pic alkohol i się awanturować. Takie coś nie odbywa się codziennie ale raz na jakiś czas. A w Dzierżoniowie pierwszy raz było takie coś zorganizowane, można powiedzieć z hukiem :) Misszkajac tak blisko głównej ulicy wydaje mi się, ze powinna sie pani liczyć z tym ze za cicho na pewno nie będzie. Jednak sam mieszkam w bloku na przeciwko Bricomarche (przy samej ulicy) i powiem ze zbytnio nic nie słyszałem, a z moim słuchem wszystko okej (jeśli miałby się zaraz ktoś doczepić hehe)
Zlotowicz
Zlotowicz 04.08.2019, 19:48
Ale ***isz bzdury o 23 wszyscy byli już w innym miejscu
Mieszkaniec Dzierżoniowa
Mieszkaniec Dzierżoniowa 04.08.2019, 19:31
To się na wioskę przeprowadź jak spokoju potrzebujesz
Zryw
Zryw 04.08.2019, 19:37
Baranie Ty masz chyba wioskę w głowie albo pusto, bo raczej w mieście nie mieszkasz skoro popierasz nocny debilizm.
Mieszkaniec Dzierżoniowa
Mieszkaniec Dzierżoniowa 05.08.2019, 14:13
Debilizm to prowadzą ludzie właśnie tutaj tacy jak ty, którzy maja problem bo młodzież potrafi sobie coś zorganizowac raz na jakiś czas i się dobrze bawić, dzieląc się swoją pasją. Mieszkam w mieście i to obok tego parkingu co się odbywało i sam z dziećmi udałem się pooglądać samochody. Co by się nie działo w Dzierzoniowie zawsze wam wszystko przeszkadza.. brak słów
Piastowska
Piastowska 04.08.2019, 17:18
Może czas na monitoring parkingu, ponieważ oprócz wczorajszego zjazdu, wieczorami non stop zakłucają cisze nocną motory i jeżdżą na jednym kole. Nie dość że na ul. Piastowskiej w ciągu dnia jest bardzo duże natężenie ruchu, to teraz nawet w nocy nie idzie otworzyć okna . NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW......SZKODA GADAĆ........
Piastowska hehe
Piastowska hehe 05.08.2019, 14:10
Jest monitoring na parkingu, nie przezywajcie tyle. Nie otwieraj okna bo cie komary w nocy zjedzą
Kierowca
Kierowca 04.08.2019, 15:48
Już wiem kto zostawił taki chlew na tym parkingu.
Mieszkaniec ul. Strefowej.
Mieszkaniec ul. Strefowej. 04.08.2019, 15:28
Na ul. Strefowej dobre :-) gdzie to tam burmistrz mieszka ? Proponuje na tej ulicy zrobić, ewentualnie na strefie poza miejscem zamieszkaia ludzi. Nie wszyscy w nocy lubia ryk silników.
CarGroup Dzierżoniów
CarGroup Dzierżoniów 04.08.2019, 15:48
Jesteśmy już w trakcie planowania zlotu, z myślą, że będzie to ul. Strefowa i będzie można zademonstrować moc swoich aut. Wszystkiego na pewno dowiecie się wkrótce :) Pozdro CarGroup Dzierżoniów.
Ja
Ja 07.08.2019, 08:45
W Świdnicy na terenie Tesco w niedzielę dużo miejsca
Cza cza