KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE OFICJALNYM PRZEWOŹNIKIEM REGAŁOWISKA!

  • 01.08.2019, 14:00
  • Telewizja Sudecka
KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE OFICJALNYM PRZEWOŹNIKIEM REGAŁOWISKA!
POCIĄG DO REGGAE to wyjątkowa opcja dojazdu specjalnie dla naszych Festiwalowiczów, którzy dzięki temu mogą dotrzeć pod sam teren Regałowiska. W pociągu, jak co roku, w klimat Festiwalu będzie wprowadzał nasz DJ, który przygotował dla podróżujących wyjątkową setlistę. Całkowity koszt przejazdu to bilet wg cennika Koleje Dolnośląskie S.A..

Pociągi startują z Wrocławia, zatrzymują się w Dzierżoniowie i tam następuje przesiadka w specjalny, podstawiony autokar, który jedzie bezpośrednio na Festiwal. Podróż z Dzierżoniowa do Bielawy wliczona jest w koszt biletu kolejowego!

UWAGA! W tym roku Koleje Dolnośląskie przygotowały dla Was specjalną ofertę: "Powrót gratis", w ramach której osoby korzystające z przejazdu Pociągiem do Reggae mogą załapać się na BEZPŁATNY pociąg powrotny! Wystarczy przyjść na stoisko Kolei Dolnośląskich podczas Festiwalu, gdzie po okazaniu biletu na Pociąg do Reggae dostaniecie pieczątkę uprawniającą do darmowego powrotu pociągiem relacji Dzierżoniów – Wrocław, który startuje o godzinie 9:47 z Dworca PKP w Dzierżoniowie. Na ten pociąg również zawiezie Was podstawiony autokar, który będzie czekał o godzinie 9:00 na przystanku Os. Białe w Bielawie.

Gorąco zachęcamy do korzystania z oferty Kolei Dolnośląskich oraz kupowania biletów – do 7 sierpnia cena to jedynie 75 zł za cały Festiwal!

Karnety można zakupić tutaj:

Kup przez internet:
Ebilet.pl: https://bit.ly/2BJP2p4
Ekobilet: https://bit.ly/2DLTI1Z

Karnety w promocyjnej cenie dostępne są także stacjonarnie
w sieciach Media Markt i punktach sprzedaży Ebilet.pl. W Bielawie bilety można nabyć w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki.

opr. MOKIS Bielawa

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kolejorz
kolejorz 02.08.2019, 12:18
A gdzie kolej bielawska hahaha miala byc a rege a wcale nie bedzie smiech na sali

Pozostałe