RODZINNY FESTYN OPS-u W DZIERŻONIOWIE

  • 30.07.2019, 11:51
  • Telewizja Sudecka
RODZINNY FESTYN OPS-u W DZIERŻONIOWIE
Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie zaprasza 2 sierpnia na festyn rodzinny „Aktywne wakacje z OPS”.

Wydarzenie adresowane jest głównie do dzieci, młodzieży i rodziców objęci wsparciem asystenta rodziny, zagrożone przemocą, uzależnieniami i umieszczeniem małoletnich w pieczy zastępczej. Na terenie ośrodka stanie dmuchany zamek, będą pokazy baniek mydlanych i zajęcia rekreacyjne. Nie zabraknie też rodzinnej rywalizacji sportowej. Uczestnicy „Aktywnych wakacji z OPS-em” będą mogli także uczestniczyć w szkoleniu z pierwszej pomocy przygotowanemu i prowadzonemu przez Straż Pożarną.

Zapraszamy od godziny 11.00, do 15.00.

Spotkanie mieszkańców dofinansowane jest z budżetu Dzierżoniowa w ramach Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe