STREFA MTB SUDETY Z TYTUŁEM NAJLEPSZEGO PRODUKTU TURYSTYKI ROWEROWEJ

  • 29.07.2019, 13:32
  • Telewizja Sudecka
STREFA MTB SUDETY Z TYTUŁEM NAJLEPSZEGO PRODUKTU TURYSTYKI ROWEROWEJ
Polska Organizacja Turystyczna doceniła Strefę MTB Sudety, przyznając jej zaszczytny tytuł Najlepszego Produktu Turystyki Rowerowej w Polsce. Tym samym Strefa MTB Sudety, której trasy przebiegają między innymi po terenach powiatu dzierżoniowskiego, znalazła się w elitarnym gronie atrakcji turystyki aktywnej, które promują nasz region i kraj w Europie.

Przyznając nagrodę Polska Organizacja Turystyczna doceniła między innymi: oznakowanie szlaków, mapy, przewodniki, ślady gpx, same trasy, bazę noclegową i gastronomiczną, walory turystyczne szlaku, wypożyczalnie, czy łatwość dojazdu.

We wszystkich kategoriach Strefa MTB Sudety otrzymała maksymalną ilość punktów (w sumie 40/40 pkt).

Warto dodać, że Strefa MTB Sudety zdobyła wcześniej wyróżnienie za najlepszy produkt turystyczny za 2016 rok, przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną.

Widać więc, że Strefa prężnie rozwija się i jest doceniana przez wymagających użytkowników tras rowerowych.


Fot. www.strefamtbsudety.pl

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe