POŻAR MERCEDESA W BIELAWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 27.07.2019, 10:02 (aktualizacja 27.07.2019, 17:24)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR MERCEDESA W BIELAWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)
27 lipca około godziny 9:00 na bielawskiej obwodnicy w najwyższym punkcie doszło do pożaru auta. Samochodem marki Mercedes podróżowały dwie osoby, gdy zobaczyły wydobywający się dym, zjechali z drogi i próbowali go ugasić. Ogień szybko rozprzestrzenił się i objął cały samochód. Na miejscu pracowała policja oraz trzy zastępy straży w tym OSP z Bielawy.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec Wysokiej
Mieszkaniec Wysokiej 27.07.2019, 13:08
Pazerność bielawskiej władzy powala; zrobili płatny parking nad jeziorem - 10zł/dzień! Przyjeżdżasz na pół godzinny spacer i musisz płacić haracz! Nigdy miejsca nie brakowało - odkąd zagospodarowano teren zielony pod parking, bo brak miejsca mógłby być argumentem do opłat. Po prostu zwykła pazerność! Przez wiele lat jezioro stało odłogiem dzięki Rychowi, teraz dzięki Łyżwie mamy od kilku lat obiekt, który na siebie zarabia ( w soboty przykładowo z basenu zysk to kilkanaście tysięcy za jeden dzień), ale nie, trzeba jeszcze wyhapać od leszczy... Kończy się to tak, że w czasie dużej imprezy w dniu wczorajszym parking był zapełniony w 1/3, a ludzie parkowali po wszelkich możliwych uliczkach, zastawiając miejsca mieszkańcom Wysokiej (bo przy plaży nie było szans na zaparkowanie). Pazerność i nic więcej, żal panie burmistrzu, jak tak można???
zdrowy rozsądek
zdrowy rozsądek 27.07.2019, 16:14
A może po prostu trzeba spojrzeć z innej perspektywy i otworzyć się trochę bardziej na pewne aspekty. Są dwie duże imprezy w tym jedna dotycząca motoshow, co za tym idzie, bardzo duża ilość jednośladów których również nie mogą postawić gdzie chcą.Co za tym idzie jeżeli przyjedzie te kilkaset motorów to ludzie którzy chcą wypocząć nad wodą nie mają miejsca i w tym momencie mogą zapłacić dzięki czemu nikt im miejsca nie zajmie. A że z reguły nikt raczej nie przyjeżdża na 30 minut to na pewno nie zbiednieje.Natomiast osoby które jadą na spacer mogą zaparkować kawałek dalej omijając płatny parking i przejść się do jeziora pieszo ( w końcu o to chodzi w spacerach) Pieniądze z takich imprez nie idą do kieszeni jednej osoby, są wykorzystywane w wielu ciekawych pomysłach.I zamiast wszystko krytykować i anonimowo wypowiadać się w internecie, zainteresować się czemu jest w ten sposób a nie inny i może pomyśleć że dzięki temu mogą w przyszłości wystąpić kolejne fajne inwestycje dzięki czemu miasto będzie lepiej się rozwijało.
...
... 27.07.2019, 17:26
Parkingowi powiedzieli, że PŁATNY PARKING BĘDZIE JUŻ PRZEZ CAŁE WAKACJE
...
... 27.07.2019, 17:32
Zresztą tam na trawie jest tyle miejsca, że nigdy, na żadnej imprezie parking nie był zapełniony w 100%, nawet na Gladiatorze, gdzie było ponad 1000 uczestników. Zresztą motocykliści tam nie parkują! Wjeżdżają na teren jeziora motorami. Ale idąc Twoim tokiem myślenia - ok, zgodzę się - masowa jakaś impreza, sporo przyjezdnych - niech sobie Biedawka zarobi...Tylko dlaczego tak ma też być w zwykłe dni, nieimprezowe? Gdzie większość to miejscowi, którzy chcą skorzystać z basenu np? A idąc jeszcze dalej, to chyba nie wiesz, jak obstawione są wszystkie pozostałe parkingi, że proponujesz zaparkować trochę dalej, zresztą to "trochę dalej" jest 300-500 metrów dalej i....nie ma do tego "dalej" chodnika, żeby ewentualnie dojść do jeziora, jest tylko droga rowerowa. Gratulejszyn władzo!
hmmm
hmmm 27.07.2019, 17:40
Czyli za wstęp na basen otwarty do 19:00 (z wody wyganiają o 18:45), zapłacisz nie 7zł, ale 17... Kończę pracę o 16:00 (jak chyba większość), więc za 2-2,5 godzinki pobytu tam zapłacę 17zł, to ja podziękuję, jadę na Dz-ów. I później się okaże, że basen jest niepotrzebny, bo nikt nie przychodzi, może o to chodzi, żeby basen zakopać? W końcu to duma poprzedniej władzy
?
? 27.07.2019, 18:55
Mam nadzieję, że "parkingowi" się mylą, albo to jakiś kiepski żart
podpis
podpis 27.07.2019, 23:19
A później zdziwienie, że ludzie parkują gdzie się da (np na ścieżce rowerowej). Dużo nerwówki kosztuje nas ta nowa władza
ddd
ddd 29.07.2019, 08:30
A co ma nowa władza do bezmyślności kierowców, każdy kierowca powinien znać przepisy, od parkowania są miejsca parkingowe, a nie ścieżka rowerowa, ale nie trzeba zaparkować jak najbliżej plaży, gdyby tak brama na plaże była otwarta to pewnie znaleźliby się i tacy co wjechaliby prawie do wody.

Pozostałe