WYBIERAMY WIENIEC DOŻYNKOWY POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 22.07.2019, 13:27
  • Telewizja Sudecka
WYBIERAMY WIENIEC DOŻYNKOWY POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
8 września w Niemczy odbędą się Dożynki Wojewódzkie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Miasto i Gminę Niemcza. Nasz region będzie reprezentowany przez najpiękniejszy wieniec powiatu wyłoniony w Powiatowym Konkursie Wieńców Dożynkowych.

Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie wszystkich mieszkańców sołectw z terenu powiatu dzierżoniowskiego.
Pula nagród przewidzianych w konkursie to 2200 zł. Autor wieńca, który zwycięży otrzyma 1000 zł, autorzy wieńców z miejsca drugiego i trzeciego otrzymają odpowiednio 700 i 500 zł nagrody.

Do konkursu należy zgłaszać tylko wieńce tradycyjne, to znaczy takie w kształcie korony i wykonane tylko z naturalnych materiałów (bez elementów plastiku, styropianu, czy sztucznych kwiatów).

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać mailem na adres [email protected] lub składać osobiście w siedzibie organizatora: Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Rynek 27 (pok. 304), 58-200 Dzierżoniów. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 23 sierpnia 2019 roku o godzinie 14:00.

Więcej informacji o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu: 74 832 36 62

Regulamin i karta zgłoszeniowa

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe