ZA NAMI ŚWIĘTO CHLEBA W BRODZISZOWIE

  • 17.07.2019, 14:56
  • Telewizja Sudecka
ZA NAMI ŚWIĘTO CHLEBA W BRODZISZOWIE
14 lipca, przy świetlicy w Brodziszowie odbyła się pierwsza edycja Święta Chleba. Celem organizatora, czyli Koła Gospodyń Wiejskich w Brodziszowie, jest organizowanie cyklicznej imprezy w każdą drugą niedzielę lipca, której głównym założeniem będzie promocja ręcznie wypiekanego chleba.

Do Brodziszowa zawitało kilkanaście Kół Gospodyń Wiejskich, których zadaniem było przygotowanie i zaprezentowanie własnoręcznie wypieczonych chlebów, a także prezentacja krótkiego programu artystycznego. W trakcie wydarzenia organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dla i dla dzieci. Prezentowany był sprzęt rolniczy, goście mogli podziwiać motocykle z grupy MotoFrankenstein Ząbkowice Śląskie, dzieci miały bezpłatny wstęp na dmuchany zamek, tatuaże, baloniki oraz ciepły posiłek. Dorośli natomiast mogli skosztować chleba ze smalcem i ogórkiem, pierogów, ciasta, kiełbasy i wiele innych smakowitości.

Na zakończenie imprezy na scenie wystąpiły wspólnie wszystkie zespoły. Organizatorzy bardzo dziękują prowadzącemu Witkowi Wiśniewskiemu za zaangażowanie w przeprowadzenie konkursów dla dzieci, licytacji chleba oraz poprowadzenie całej imprezy.

Impreza zorganizowana była ze składek własnych oraz z dofinansowania otrzymanego od prezesa Kopalni Kluczowa - Pana Piotra Michałowskiego, któremu KGW Brodziszów składa szczególne podziękowania.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe