KINO PLENEROWE W BIELAWIE

  • 15.07.2019, 18:38 (aktualizacja 15.07.2019, 19:14)
  • Telewizja Sudecka
KINO PLENEROWE W BIELAWIE
Zapraszamy wszystkich miłośników, historii, pasji, tajemnic i przygody 19 lipca (piątek) godzina 21:00 do Parku Miejskiego w Bielawie (obok budynku Centrum Edukacji Ekologicznej) ul. Wojska Polskiego 11.

Imprezę poprowadzi Łukasz Kazek - dziennikarz, reportażysta, autor książek o historii II wojny światowej i projekcie Riese.

Będzie to kilka krótkich form filmowych z poszukiwań skarbów, odkryć tajemnic II wojny światowej oraz sekretów, które mimo 70 lat od ukończenia wojny wciąż skrywają żywi świadkowie tych zdarzeń .

Podczas kina plenerowego zbierane będą środki na operacji mieszkanki Bielawy Agnieszki Kudyry.

Na spotkaniu będzie można kupić również książki Łukasza Kazka z osobistą dedykacją autora. Cały dochód ze sprzedaży książek przeznaczony będzie na leczenie. To wyjątkowa okazja, aby poznać żywą historię, oczami świadków, poszukiwań i prowadzonych wieloletnich śledztw. A tym bardziej udzielić mi wsparcia Agnieszce by mogła dalej prowadzić i wygrać swoją walkę!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe