TRAGEDIA W KAMIENIOŁOMIE NA GÓRZE STRACH (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 06.07.2019, 17:00 (aktualizacja 09.07.2019, 10:40)
  • Krzysztof Bachiński
TRAGEDIA W KAMIENIOŁOMIE NA GÓRZE STRACH (AKTUALIZACJA WIDEO)
6 lipca w godzinach południowych dyżurny PSP w Ząbkowicach został poinformowany o prawdopodobnym utonięciu w dawnym kamieniołomie sjenitu na górze Strach powyżej Przerzeczyna Zdrój. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy PSP oraz specjalistyczna grupa nurkowa z Wrocławia. Po wydobyciu topielca około 60-letniego mężczyzny, zespołowi pogotowia ratunkowego nie udało się przywrócić czynności życiowych. Na miejscu dalsze czynności prowadziła policja i technicy policyjni pod nadzorem prokuratora.
 

6. lipca około 12:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, został poinformowany o utonięciu mężczyzny w wyrobisku, po byłym kamieniołomie
w okolicach Przerzeczyna Zdrój. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że był to 51-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego. Przeprowadzone na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora, wykluczyły udział osób trzecich. Zwłoki zabezpieczono, celem przeprowadzenia sekcji. Źródło: KPP w Dzierżoniowie.

 

 
 
 
 
 
 
Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 06.07.2019, 22:31
Miejscowi ludzie mówią o tej górze Berg

Pozostałe